Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ХАЛИЛ РЕДЖЕПОВ ЛЕТИФОВ
ХАЛИЛ РЕДЖЕПОВ ЛЕТИФОВ
  • Дата на раждане : 16/04/1979 Смолян, България
  • Избран(а) с политическа сила: Движение за права и свободи - ДПС 9.24%;
  • Изборен район: 27-СТАРА ЗАГОРА;
  • Участие в предишно НС: 42 НС;
  • E-mail: H.Letifof@parliament.bg

Нещатни сътрудници
    Парламентарна дейност
    44-то Народно събрание
    член 19/04/2017 - до момента
    Парламентарна група "Движение за права и свободи"
    зам.-председател на ПГ 19/04/2017 - до момента
    Група за приятелство България - Норвегия
    председател 23/06/2017 - до момента
    Група за приятелство България - САЩ
    член 23/06/2017 - до момента
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    28/07/2017
    Питане към Красимир Вълчев, министър на образованието и науката относно политика на Министерството на образованието и науката относно безопасност на движението по пътищата.
    Отговорено в зала на 28/07/2017.
    21/07/2017
    Въпрос към Румен Порожанов, министър на земеделието, храните и горите относно предприети мерки за ограничаване на щетите от корояда и последвалите заболявания по горските масиви.
    Писмен отговор на 21/07/2017.
    05/09/2018
    Въпрос към Ивайло Московски, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно процедура по отдоване на концесия на Летище София.
    Писмен отговор на 05/09/2018.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    28/06/2017
    Законопроект за концесиите
    Входящ номер: 754-04-11
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС