Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СТАНИСЛАВ ИВАНОВ СТОЯНОВ
СТАНИСЛАВ ИВАНОВ СТОЯНОВ
  • Дата на раждане : 19/06/1980 Свищов, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 4-ВЕЛИКО ТЪРНОВО;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: stanislav.stoyanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 03/04/2019 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 03/04/2019 - до момента
Комисия по енергетика
член 19/04/2019 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
17/05/2019
Въпрос към Кирил Ананиев, Министър на здравеопазването относно статистически данни за онкологични заболявания в обл. Велико Търново и страната.
Писмен отговор на 17/05/2019.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС