Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание

Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство
РЕМЗИ ДУРМУШ ОСМАН
РЕМЗИ ДУРМУШ ОСМАН
председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
АСЕН ДИМИТРОВ ГАГАУЗОВ
АСЕН ДИМИТРОВ ГАГАУЗОВ
зам.-председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ЕВГЕНИЙ СТЕФАНОВ БАКЪРДЖИЕВ
ЕВГЕНИЙ СТЕФАНОВ БАКЪРДЖИЕВ
зам.-председател
20/07/2001 - 05/12/2001
Информация
МАРИНА БОРИСОВА ДИКОВА
МАРИНА БОРИСОВА ДИКОВА
зам.-председател
12/03/2003 - 17/06/2005
Информация
ПЕТЯ ИЛИЕВА ГЕГОВА
ПЕТЯ ИЛИЕВА ГЕГОВА
зам.-председател
20/07/2001 - 15/01/2003
Информация
ХРИСТО ЙОРДАНОВ КИРЧЕВ
ХРИСТО ЙОРДАНОВ КИРЧЕВ
зам.-председател
05/12/2001 - 17/06/2005
Информация
АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКОВ МАРИНОВ
АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИКОВ МАРИНОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПАУНОВ
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПАУНОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
АНГЕЛ ВЪЛЧЕВ ТЮРКЕДЖИЕВ
АНГЕЛ ВЪЛЧЕВ ТЮРКЕДЖИЕВ
член
03/04/2003 - 17/06/2005
Информация
БОРИСЛАВ БОРИСЛАВОВ ЦЕКОВ
БОРИСЛАВ БОРИСЛАВОВ ЦЕКОВ
член
25/06/2004 - 17/06/2005
Информация
БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ВЛАДИМИРОВ
БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ВЛАДИМИРОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
БОРИСЛАВ СЛАВЧЕВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ СЛАВЧЕВ БОРИСОВ
член
19/03/2003 - 17/06/2005
Информация
ВАНЯ КРУМОВА ЦВЕТКОВА
ВАНЯ КРУМОВА ЦВЕТКОВА
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ВАСИЛ ХРИСТОВ МАРИНЧЕВ
ВАСИЛ ХРИСТОВ МАРИНЧЕВ
член
13/11/2002 - 17/06/2005
Информация
ВЛАДИМИР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
ВЛАДИМИР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
член
03/04/2003 - 02/12/2004
Информация
ВЛАДИМИР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
ВЛАДИМИР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
член
20/07/2001 - 14/03/2002
Информация
ГЕОРГИ КОСТОВ СТАНИЛОВ
ГЕОРГИ КОСТОВ СТАНИЛОВ
член
25/06/2004 - 17/06/2005
Информация
ГЕОРГИ ЛЮБЕНОВ ХУБЕНОВ
ГЕОРГИ ЛЮБЕНОВ ХУБЕНОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ
ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ЕВГЕНИЙ СТЕФАНОВ БАКЪРДЖИЕВ
ЕВГЕНИЙ СТЕФАНОВ БАКЪРДЖИЕВ
член
05/12/2001 - 13/11/2002
Информация
ЛЮБКА ВАСИЛЕВА КАЧАКОВА
ЛЮБКА ВАСИЛЕВА КАЧАКОВА
член
20/07/2001 - 05/09/2001
Информация
ЛЮДМИЛ СЛАВЧЕВ СИМЕОНОВ
ЛЮДМИЛ СЛАВЧЕВ СИМЕОНОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
МАРИНА БОРИСОВА ДИКОВА
МАРИНА БОРИСОВА ДИКОВА
член
20/07/2001 - 12/03/2003
Информация
МАРИУС ЦАКОВ ЦАКОВ
МАРИУС ЦАКОВ ЦАКОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
МЕХМЕД МЕХМЕД ДИКМЕ
МЕХМЕД МЕХМЕД ДИКМЕ
член
20/07/2001 - 24/07/2001
Информация
МЕХМЕД МЕХМЕД ДИКМЕ
МЕХМЕД МЕХМЕД ДИКМЕ
член
11/03/2005 - 17/06/2005
Информация
НИКОЛА БОГДАНОВ НИКОЛОВ
НИКОЛА БОГДАНОВ НИКОЛОВ
член
14/03/2002 - 03/04/2003
Информация
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ БУЧКОВ
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ БУЧКОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
НИНА ХРИСТОВА РАДЕВА
НИНА ХРИСТОВА РАДЕВА
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ МУТАФЧИЕВ
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ МУТАФЧИЕВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВСКИ
РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВСКИ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
РАДОСЛАВ НИКОЛОВ КОЕВ
РАДОСЛАВ НИКОЛОВ КОЕВ
член
02/12/2004 - 21/04/2005
Информация
РАСИМ МУСА СЕИДАХМЕД
РАСИМ МУСА СЕИДАХМЕД
член
02/08/2001 - 23/02/2005
Информация
СИЛВИЯ ПЕТРОВА НЕЙЧЕВА
СИЛВИЯ ПЕТРОВА НЕЙЧЕВА
член
20/07/2001 - 07/04/2005
Информация
СТИЛИЯН ИВАНОВ ГРОЗДЕВ
СТИЛИЯН ИВАНОВ ГРОЗДЕВ
член
20/09/2001 - 17/06/2005
Информация
ХРИСТО ЙОРДАНОВ КИРЧЕВ
ХРИСТО ЙОРДАНОВ КИРЧЕВ
член
20/07/2001 - 05/12/2001
Информация
ЦВЕТОСЛАВ ВАСИЛЕВ КРЪСТЕВ
ЦВЕТОСЛАВ ВАСИЛЕВ КРЪСТЕВ
член
28/04/2005 - 17/06/2005
Информация