Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
Парламентарна група Движение НАПРЕД
КРАСИМИР ДОНЧЕВ КАРАКАЧАНОВ
КРАСИМИР ДОНЧЕВ КАРАКАЧАНОВ
председател на ПГ
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
АСЯ ВЕЛИЧКОВА МИХАЙЛОВА
АСЯ ВЕЛИЧКОВА МИХАЙЛОВА
зам.-председател на ПГ
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
БОРИС ЯНКОВ ЯЧЕВ
БОРИС ЯНКОВ ЯЧЕВ
зам.-председател на ПГ
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ КИТОВ
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ КИТОВ
зам.-председател на ПГ
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
ПАВЕЛ МИХАЙЛОВ ЧЕРНЕВ
ПАВЕЛ МИХАЙЛОВ ЧЕРНЕВ
секретар на ПГ
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
АНАСТАСИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА-МОЗЕР
АНАСТАСИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА-МОЗЕР
член
16/12/2008 - 21/01/2009
Информация
БОЙКО ИВАНОВ ВАТЕВ
БОЙКО ИВАНОВ ВАТЕВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
ЕВГЕНИЙ ГИНЕВ ЖЕКОВ
ЕВГЕНИЙ ГИНЕВ ЖЕКОВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
ИВАН ГЕОРГИЕВ СТАМАТОВ
ИВАН ГЕОРГИЕВ СТАМАТОВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
ЙОРДАН ПЕТРОВ БОРИСОВ
ЙОРДАН ПЕТРОВ БОРИСОВ
член
11/06/2009 - 24/06/2009
Информация
ЛЮБЕН ЛЮБЕНОВ ДИЛОВ
ЛЮБЕН ЛЮБЕНОВ ДИЛОВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ МУРДЖОВ
МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ МУРДЖОВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ КЪНЧЕВ
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ КЪНЧЕВ
член
16/12/2008 - 24/06/2009
Информация