Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
Парламентарна група "АБВ"
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
председател на ПГ
17/02/2015 - 26/01/2017
Информация
ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ КАЛФИН
ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ КАЛФИН
председател на ПГ
27/10/2014 - 07/11/2014
Информация
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
съпредседател на ПГ
26/11/2014 - 17/02/2015
Информация
РОСИЦА ЙОРДАНОВА ЯНАКИЕВА-КОСТАДИНОВА
РОСИЦА ЙОРДАНОВА ЯНАКИЕВА-КОСТАДИНОВА
съпредседател на ПГ
26/11/2014 - 26/01/2015
Информация
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
зам.-председател на ПГ
27/10/2014 - 26/11/2014
Информация
КИРИЛ ПЕТРОВ ЦОЧЕВ
КИРИЛ ПЕТРОВ ЦОЧЕВ
зам.-председател на ПГ
26/11/2014 - 26/01/2017
Информация
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
зам.-председател на ПГ
20/05/2016 - 26/01/2017
Информация
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
зам.-председател на ПГ
28/09/2015 - 18/05/2016
Информация
МИХО ДИМИТРОВ МИХОВ
МИХО ДИМИТРОВ МИХОВ
зам.-председател на ПГ
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
секретар на ПГ
26/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ГЕОРГИ НЕДКОВ КЮЧУКОВ
ГЕОРГИ НЕДКОВ КЮЧУКОВ
член
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН КОСТАДИНОВ СТАНКОВ
ИВАН КОСТАДИНОВ СТАНКОВ
член
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН ПЕНКОВ ИВАНОВ
ИВАН ПЕНКОВ ИВАНОВ
член
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
член
27/10/2014 - 26/11/2014
Информация
КИРИЛ ПЕТРОВ ЦОЧЕВ
КИРИЛ ПЕТРОВ ЦОЧЕВ
член
27/10/2014 - 26/11/2014
Информация
ЛЪЧЕЗАР СТАМЕНОВ НИКИФОРОВ
ЛЪЧЕЗАР СТАМЕНОВ НИКИФОРОВ
член
04/02/2015 - 26/01/2017
Информация
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
член
12/11/2014 - 28/09/2015
Информация
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА
член
20/05/2016 - 20/05/2016
Информация
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ КАДИЕВ
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ КАДИЕВ
член
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация
РОСИЦА ЙОРДАНОВА ЯНАКИЕВА-КОСТАДИНОВА
РОСИЦА ЙОРДАНОВА ЯНАКИЕВА-КОСТАДИНОВА
член
27/10/2014 - 26/11/2014
Информация
СВЕТОСЛАВ ДИМИТРОВ БЕЛЕМЕЗОВ
СВЕТОСЛАВ ДИМИТРОВ БЕЛЕМЕЗОВ
член
27/10/2014 - 26/01/2017
Информация