Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
Парламентарна група на Синята коалиция - СДС, ДСБ, Обединени земеделци, БСДП, РДП
ИВАН ЙОРДАНОВ КОСТОВ
ИВАН ЙОРДАНОВ КОСТОВ
съпредседател на ПГ
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
съпредседател на ПГ
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ВАНЬО ЕВГЕНИЕВ ШАРКОВ
ВАНЬО ЕВГЕНИЕВ ШАРКОВ
зам.-председател на ПГ
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ИВАН НИКОЛАЕВ ИВАНОВ
ИВАН НИКОЛАЕВ ИВАНОВ
зам.-председател на ПГ
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ИВАНОВ
ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ИВАНОВ
секретар на ПГ
24/02/2010 - 14/03/2013
Информация
МАРИАНА ИВАНОВА ДАРАКЧИЕВА
МАРИАНА ИВАНОВА ДАРАКЧИЕВА
секретар на ПГ
14/07/2009 - 16/02/2010
Информация
АСЕН ЙОРДАНОВ АГОВ
АСЕН ЙОРДАНОВ АГОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ ВЪРБАНОВ
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ ВЪРБАНОВ
член
14/07/2009 - 02/09/2009
Информация
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ ВЪРБАНОВ
ВЕНЦИСЛАВ ВАСИЛЕВ ВЪРБАНОВ
член
24/02/2010 - 25/02/2010
Информация
ВЕСЕЛИН МЕТОДИЕВ ПЕТРОВ
ВЕСЕЛИН МЕТОДИЕВ ПЕТРОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ДИМО ГЕОРГИЕВ ГЯУРОВ
ДИМО ГЕОРГИЕВ ГЯУРОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ЙОРДАН ИВАНОВ БАКАЛОВ
ЙОРДАН ИВАНОВ БАКАЛОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
КИРЧО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
КИРЧО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ЛЪЧЕЗАР БЛАГОВЕСТОВ ТОШЕВ
ЛЪЧЕЗАР БЛАГОВЕСТОВ ТОШЕВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация
ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ИВАНОВ
ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ИВАНОВ
член
14/07/2009 - 24/02/2010
Информация
МИХАИЛ РАШКОВ МИХАЙЛОВ
МИХАИЛ РАШКОВ МИХАЙЛОВ
член
14/10/2009 - 14/03/2013
Информация
ЦВЕТАН КОСТОВ КОСТОВ
ЦВЕТАН КОСТОВ КОСТОВ
член
14/07/2009 - 14/03/2013
Информация