Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ ИВАНОВ
    СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ ИВАНОВ
    • Дата на раждане : 25/10/1973 Карнобат, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: S.Ivanov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    секретар на ПГ 07/11/2014 - 26/01/2017
    Комисия по околната среда и водите
    председател 27/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Япония
    председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    06/11/2014
    Въпрос към Васил Грудев, служебен министър на земеделието и храните относно привеждане на влязло в сила решение на ВАС №3235.
    Отговорено в зала на 06/11/2014.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    19/11/2015
    ЗИД на Закона за пътищата
    Входящ номер: 554-04-364
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС