Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЦВЕТОМИР ЦВЯТКОВ МИХОВ
    ЦВЕТОМИР ЦВЯТКОВ МИХОВ
    • Дата на раждане : 17/05/1976 Габрово, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 7-ГАБРОВО;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: tsvetomir.mihov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по отбрана
    член 28/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Чехия
    председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    19/11/2015
    ЗИД на Закона за пътищата
    Входящ номер: 554-04-364
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
    18/05/2016
    Забележка
    Статус: Наложено