Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДОБРОМИР ПРОДАНОВ ПРОДАНОВ
    ДОБРОМИР ПРОДАНОВ ПРОДАНОВ
    • Дата на раждане : 18/04/1977 София, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 7-ГАБРОВО;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: dobromir.prodanov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    13/02/2015
    Въпрос към Христо Иванов, Министър на правосъдието относно липсата на достъпна среда за хора с увреждания в съдебните палати на съдилищата в обл. Габрово.
    Писмен отговор на 13/02/2015.
    06/03/2015
    Въпрос към Владислав Горанов, Министър на финансите относно одит на законосъобразността и проверка на средствата, разпределени чрез Публичната инвестиционна програма "Растеж и устойчиво развитие на регионите".
    Писмен отговор на 06/03/2015.
    25/03/2016
    Въпрос към Николай Ненчев, Министър на отбраната относно дължими възникнали нови задължения на Министерството на отбраната за местни данъци и такси към общините.
    Писмен отговор на 25/03/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    19/11/2015
    19/11/2015
    ЗИД на Закона за пътищата
    Входящ номер: 554-04-364
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС