Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    САЛИХА ХАКИФ ЕМИН
    САЛИХА ХАКИФ ЕМИН
    • Дата на раждане : 11/05/1976 Кърджали, България
    • Професия: журналист;
    • Езици: английски;турски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: saliha.emin@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по външна политика
    член 20/01/2016 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    02/09/2016
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно реконструкция и рехабилитация на републикански път ІІІ - 8563 Кобиляне - Сполука.
    Отговорено в зала на 02/09/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС