Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    МАРИАНА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА-БЕНЧЕВА
    МАРИАНА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА-БЕНЧЕВА
    • Дата на раждане : 21/09/1961 с. Джурово, България
    • Професия: преподавател;
    • Езици: френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: mariana.bencheva@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Нечленуващи в ПГ
    член 11/01/2016 - 26/01/2017
    Комисия по образованието и науката
    зам.-председател 28/11/2014 - 13/01/2016
    Група за приятелство България - Дания
    председател 09/04/2015 - 11/02/2016
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    20/03/2015
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно политиката на Министерския съвет за развитието на новата община Сърница, обл. Пазарджик.
    Отговорено в зала на 20/03/2015.
    26/05/2015
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно политиката на Министерството на регионалното развитие и благоустройството по изпълнение на благоустройствени и геозащитни дейности за ограничаване на неблагоприятните въздействия върху населението на свлачищния процес на пътя от с. Света Петка до махалите Долна Дъбева и Алендарова, общ. Велинград, обл. Пазарджик, след настъпилото снеготопене и валежите от дъжд.
    Отговорено в зала на 26/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
    13/03/2015
    Отнемане на думата
    Статус: Наложено