Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    РУМЕН ДИНЕВ ЖЕЛЕВ
    РУМЕН ДИНЕВ ЖЕЛЕВ
    • Дата на раждане : 07/08/1960 Бургас, България
    • Професия: инженер;
    • Езици: английски;немски;руски;италиански;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 2-БУРГАС;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: rumen.zhelev@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 12/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    22/05/2015
    Въпрос към Десислава Танева, Министър на земеделието и храните относно мотиви за закриване на Областна диагностична лаборатория за растително здраве - Бургас, към ОДБХ Бургас.
    Писмен отговор на 22/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    04/11/2015
    19/11/2015
    ЗИД на Закона за пътищата
    Входящ номер: 554-04-364
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС